PRIEMYSELNÉ PRIESTORY

Konkrétne požiadavky na vnútorné prostredie pre priemyselné priestory sú úplne odlišné od požiadaviek na komerčné priestory. Pretože priemyselné priestory často obsahujú mnohostranné pracovné stanice, je potrebné jednoznačne optimálne vetranie.

Meniace sa potreby vykurovania a chladenia
Pokiaľ ide o teplotu, môže to byť sezónne, ale kúrenie je obvykle potrebné v noci a ráno s denným ochladením. Priestory majú často vysokú podlahu s vysokými stropmi, čo je tiež potrebné zohľadniť.

Vetranie je prispôsobené pracovným zmenám a personálu
Bezpilotné priemyselné priestory sú vetrané 100% recirkulovaným vzduchom a ohrievajú sa iba v prípade potreby. V priestoroch s posádkou sa pred zmenou používa 100% recirkulovaný vzduch, po ktorom nasleduje ranné nastavenie, keď sa teplota zvýši na požadovanú hodnotu. Počas zmeny je ventilačný tok upravený tak, aby zodpovedal. Ak vznikne potreba vykurovania, systém spustí zvýšenie vykurovania a naopak ochladenie.

Vyberte si vysokokvalitnú vzduchotechniku ​​a difuzér
Vysoko kvalitná vzduchotechnická jednotka a difuzér vzduchu budú schopné s vysokou účinnosťou splniť vaše požiadavky na správne vetranie. Pre špičkový výkon je tiež dôležité zabezpečiť, aby bol difúzor privádzaného vzduchu nakonfigurovaný tak, aby dodával ohriaty alebo chladený vzduch.

Ideálna vzduchotechnická jednotka dodáva vzduch, kúrenie a chladenie a je vybavená zabudovaným ovládacím zariadením. Pre energetickú účinnosť a efektívne vykurovanie v noci a skoro ráno by mala byť jednotka vybavená aj klapkami na recirkuláciu vzduchu.