HOTEL

freeAir 100 s prípojkou odvádzaného vzduchu v kúpeľni

Vyšší komfort pre spokojných hostí
Decentralizovaný systém freeAir je vybavený senzormi na zachytávanie hladiny CO2, relatívnej vlhkosti a teploty. Tieto umožňujú individuálne zásobovanie izieb a apartmánov primeraným množstvom čerstvého, pohodlného a mierneho vzduchu. Jednotky sú pri prevádzke mimoriadne tiché. Vďaka vysokej hodnote zvukovej izolácie spoľahlivo tlmia hluk, takže okná môžu zostať zatvorené v rušných uliciach.

Minimálne prevádzkové náklady
Senzorové ovládanie prispôsobuje rýchlosť výmeny vzduchu aktuálnej potrebe. To znamená, že freeAir 100 vyžaduje veľmi málo prevádzkovej energie. Vysoká úroveň rekuperácie tepla viac ako 90 % pomáha dosiahnuť úsporu energie na vykurovanie až 50 %. Riadenie závislé od dopytu tiež pomáha predĺžiť životnosť filtrov, zvyčajne na jeden rok.

Zjednodušený dizajn a inštalácia
Izby a apartmány sú vetrané individuálne pomocou vonkajšej nástennej jednotky freeAir 100. Vnútorné kúpeľne sú prepojené cez prípojku odvodu z druhej izby. To znamená žiadny centrálny systém odvodu vzduchu alebo dlhé potrubia. Nie sú potrebné drahé požiarne bezpečnostné zariadenia, keďže vetracia jednotka neprechádza cez požiarne úseky.

Hlavné výhady vetrania freeAir od spoločnosti bluMartin
* Komfortná klíma, plne automatická
* Čerstvý vonkajší vzduch samostatne dodávaný každou jednotkou
* Pokojný spánok aj v rušnom centre mesta
* Minimálne prevádzkové náklady