VEREJNÉ BUDOVY

Vo verejných budovách sa počet ľudí prítomných kedykoľvek v priebehu dňa veľmi líši. Tak by to bolo napríklad v školách a knižniciach. Spravidla si dosiahnutie správneho prietoku vzduchu a teploty pre každú jednotlivú záťaž a časový bod vyžaduje komplexné riešenie.

Konštantná teplota privádzaného vzduchu
Jednoduché a nákladovo efektívne riešenie umožňuje zmiešanie niekoľkých rôznych typov zón s premenlivým aj konštantným prietokom vzduchu. Táto koncepcia je založená na zásobovaní interiérov predhriatym / chladeným vzduchom zo vzduchotechnickej jednotky a tam, kde si privádzaný vzduch udržuje konštantnú teplotu 15 - 18 ° C.

Inteligentné riadenie miestnosti
Na úrovni jednotlivých miestností je teplota a kvalita vzduchu regulovaná inteligentným izbovým regulátorom. Regulátor prijíma signály z teplotných senzorov a senzorov CO2 alebo alternatívne od senzora obsadenosti. Toto riešenie poskytuje klimatizačný systém riadený podľa potreby a veľmi energeticky efektívny.

Flexibilné riešenie
Vzduchotechnický systém a kompatibilné aktívne, alebo pasívne difúzory a regulátory vzduchu tvoria flexibilné riešenie. Vetranie je riadené podľa potreby podľa mnohých možností.

Toto systémové riešenie ponúka nasledujúce funkcie:
-   Teplota privádzaného vzduchu sa udržuje konštantná na vopred nastavenej hodnote s možnosťou zimnej a letnej kompenzácie
-   Konštantný tlak v potrubí privádzaného vzduchu
-   Odsávaný vzduch je evakuovaný ako bežný prenosový vzduch a je regulovaný rovnakým spôsobom ako privádzaný vzduch
-   Izby s aktívnymi difúzormi vzduchu
-   Izby s pasívnymi difuzérmi vzduchu

Ventilačné riešenia pre verejné priestory
Naše zariadenia navrhujeme tak, aby vydržali niekoľko desaťročí používania a prispôsobovali sa zmenám v zariadeniach a ich meniacim sa použitiam. Vysoko kvalitná vnútorná klíma je dosiahnutá bez pocitu priľnavosti aj vo veľkých priestoroch. Myslenie na životný cyklus vedie náš vývoj produktu od výberu materiálu po štruktúru a povrchovú úpravu produktu.

Flexibilné konverzné zariadenia sa prispôsobujú zmenám v objekte
Pri zmene priestoru alebo pôdorysu sa pri vývoji našich výrobkov zohľadňovali objemy vzduchu a v prípade potreby sa zohľadnilo preorientovanie prúdenia vzduchu. Flexibilita premeny a možnosti presmerovania prúdenia vzduchu sú zárukou, že ventilačné riešenia prežijú s priestorom niekoľko desaťročí.
Veľké množstvo vzduchu je možné do miestnosti privádzať bez prievanu a ticho. Zariadenia sú vhodné pre širokú škálu aplikácií: pracoviská, škôlky a domov služieb, ako aj opatrovateľské zariadenia.

Vysoko kvalitné materiály vydržia použitie a čas
Naše zariadenie je vyrobené z ocele. Používame iba odolné materiály. Súčasti zariadenia sa pri bežnom používaní neopotrebúvajú a zabraňujú vniknutiu častíc do privádzaného vzduchu alebo prípadne do dýchacieho vzduchu človeka.
Naše zariadenia sú robustné v domácnosti a odolné, ako aj časovo náročné.

Modulárne profesionálne kuchynské a ich riešenia
Naše profesionálne riešenia vetrania kuchýň majú veľmi nízke náklady na životný cyklus. Ich efektívna technológia čistenia vzduchu udržuje tukové potrubie čisté a zariadenie v prevádzkyschopnom stave.
Climecon kukly a ventilačné stropy sa ľahko a rýchlo udržiavajú a nevyžadujú náročnú údržbu.
Používateľ má zaistené vynikajúce pracovné prostredie z hľadiska teploty, vetrania a osvetlenia.
Všestranné pripojenie s domácou automatizáciou umožňuje vzdialené sledovanie po sieti.
Okrem toho náš domáci personál servisu a údržby zaisťuje podporu zákazníka počas používania zariadenia.