KUCHYNE

Naše profesionálne riešenie kuchyne
Naše riešenia spĺňajú najprísnejšie požiadavky z hľadiska čistoty, požiarnej bezpečnosti, užívateľského komfortu a efektívnosti. Okrem toho všetkého sme nezabudli na ohromujúci dizajn.

Špičkové riešenia pre profesionálne kuchyne
Efektívnosť čistenia vzduchu, požiarna bezpečnosť a dobré pracovné podmienky vedú pri vývoji našich profesionálnych kuchynských riešení.
Vyvinuli sme tiež zariadenie určené pre špeciálne požiadavky profesionálnych kuchýň na čistenie vzduchu, neutralizáciu rozkladu a všeobecné vetranie kuchyne.

Takmer 100% čistiaca sila
Naše zariadenia dosahujú až 98% účinnosť čistenia vzduchu v profesionálnych kuchyniach. Kombinujeme najpokročilejšiu technológiu a rôzne techniky čistenia, aby sme dosiahli najlepší výsledok.

Protipožiarny systém ANSUL
Bezpečnosť je prioritou číslo jeden u našich výrobkov, a preto sme si vybrali vysoko kvalitný medzinárodný protipožiarny systém ANSUL, špeciálne vyvinutý pre obytné priestory kuchyne.
Všetky naše digestory a vetracie stropy sú vybavené protipožiarnym systémom ANSUL. 

Rozdiely v profesionálnych technológiách čistenia kuchyne
Ponúkame vysokokvalitné čistenie vzduchu znečisťujúce ovzdušie v rôznych profesionálnych a komerčných kuchyniach, tuk generovaný pri varení a teplo a vodná para generovaná kuchynským vybavením. V našom výbere nájdete to správne riešenie pre každú kuchyňu na dosiahnutie dobrej vnútornej klímy a pracovných podmienok.
Systém čistenia vzduchu, ktorý je vhodný pre kuchyňu, je možné prispôsobiť jej kombináciou nášho vybavenia s rôznymi technológiami čistenia. Naša modulárna ponuka odsávačov párov umožňuje kombinovať odsávače párov tak, aby používali rovnaký režim nasávania vzduchu.

Kolekcia CleanMaster® je navrhnutá tak, aby splnila očakávania aj tých najnáročnejších profesionálnych kuchýň z hľadiska hygieny a energetickej účinnosti - bez toho, aby sa zabúdalo na použiteľnosť!
Jediný štvorstupňový systém čistenia na trhu kombinuje to najlepšie z mechanickej separácie, dvoch rôznych dĺžok UV žiarenia a ozonizácie.
CleanMaster® Retrofit je UV čistiaci systém navrhnutý pre existujúce odsávače pár, ktorý ponúka výhody technológie CleanMaster®.
Zamýšľané použitie
Továrenské a výrobné kuchyne, reštaurácie, hotely, rýchle občerstvenie
Bez škodlivín
Normálny / vysoký výnos tukue

StandardPlus je navrhnutý tak, aby vyhovoval požiadavkám dnešných profesionálnych kuchýň a uľahčil každodennú prácu personálu kuchyne.
Kondenzát StandardPlus je kolekcia digestorov určených na umývanie riadu, ktorých zariadenia efektívne zhromažďujú kondenzát a extra teplo v malých aj veľkých priestoroch.
Zamýšľané použitie
Malé kuchyne, kaviarne, pekárne
Bez škodlivín
Normálna / nízka tvorba tuku, vodná para

Štandardné odsávače pár sú voľne dimenzovateľné produktové rady, ktoré sa používajú na zber bez zaťaženia teplom a vlhkosťou.
Zariadenia môžu byť vybavené lampou a koncovkou pre odpadový vzduch určenou pre profesionálnu kuchyňu.
Štandardné odsávače pár sú vhodné aj na odstraňovanie tepla, vlhkosti alebo nečistôt prenášaných vzduchom.
Zamýšľané použitie
Kuchyne, priemyselné a iné priestory
Bez škodlivín
Teplo, vlhkosť, chemikálie a prach

Najlepšie vlastnosti

OptiLumo - svietidlá pre profesionálne kuchynské podmienky
Osvetlenie odsávača pár sa perfektne hodí do profesionálnych kuchýň a presahuje požiadavky aj tých najdôležitejších profesionálov v kuchyni. Vysoko kvalitné LED svetlá neoslňujú, ale ponúkajú osvetlenie vhodné najmä do kuchýň a farebnú farbu ideálnu na varenie.

EasyCare - ľahké čistenie
Naš digestor je vybavený ľahko odnímateľnými mriežkami prívodného vzduchu EasyCare, ktoré sa dajú rýchlo vyčistiť utretím alebo vložením do umývačky riadu. Lamely sú navrhnuté tak, aby v nich neboli žiadne dutiny, kde by sa mohli hromadiť nečistoty.

AirBoost - v pracovnej oblasti nie je teplo ani žiadne nečistoty prenášané vzduchom
Unikátna technológia AirBoost zabraňuje šíreniu nečistôt prenášaných teplom a vzduchom na pracovné stanice. Jeho dizajnu pomohlo pokročilé modelovanie CFD.

Integrácia do domácej automatizácie
Naše digestory a ventilačné stropy je možné ľahko integrovať do domácej automatizácie, čo umožňuje ich prevádzku monitorovať a regulovať v reálnom čase, ako súčasť ďalších riešení v oblasti služieb budovy.

Pokročilá technológia UV čistenia
Rôzne dĺžky UV svetla odstraňujú zo vzduchu čiastočky tuku a ďalšie nečistoty. V digestoroch CleanMaster a vetracích stropoch používame kombináciu čistiacich techník dvoch rôznych svetelných dĺžok, aby sme dosiahli čo najlepší efekt čistenia.

Proces plánovania
Ponúkame komplexné dizajnérske služby pre väčšie profesionálne kuchynské linky, ktoré zaisťujú nielen funkčné ventilačné riešenia pre profesionálne kuchyne, ale aj dobré pracovné podmienky aj pre osvetlenie.

Trvalo udržateľná možnosť
Naše digestory a vetracie stropy sú od začiatku vyrobené v našej továrni Pihtipudas z vysoko kvalitných a odolných materiálov.
Účinná schopnosť čistenia vzduchu, ako aj ľahká údržba a čistenie udržujú zariadenie v prevádzkyschopnom stave niekoľko desaťročí bez rozsiahlej renovácie.